KURUMSAL

Venüs halı yıkama Manisada  Profesyonel Halı & Koltuk Yıkama Fabrikası siz değerli müşterilerimize halı temizleme hizmetinde 2009 yılından itibaren manisa nın tüm bölgelerine geniş servis ve şube ağıyla hizmet vermektedir.

Manisada Halı yıkama sektörünün son teknoloji makinalarıyla  hizmet veren   AYMİRA HALI YIKAMA  sektöre girdiği günden beri kalitesini ve öz güvenini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir. Manisa ve ilçelerinde hizmet veren en eski halı yıkama fabrikası olması münasebetiyle de ayrı bir önem kazanmıştır.

Evlerde kendi çabalarınızla yıkamaya çalıştığınız halılarınızı yeterince kirden ve bakteriden arandıramadığınız gibi yıkama esnasında halılarınızı da kullandığınız yanlış deterjanlar sayesinde kullanılamaz hale getirebilirsiniz.

Bu nedenle halılarınızı emin ve güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

İlk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olarak evinize teslim ederiz. Bizim için müşteri memnniyeti herşeyin üstündedir. Hijyene ve sağlığa son derece önem veren AYMİRA HALI YIKAMA yıkadığı halılarda insan sağlığına zararlı hiç bir maddeyi kesinlikle kullanmamaktadır.

Herşeyden önce insan sağlığı odaklı çalışan fabrikamız her evde veya iş yerinde hassas olan insanlarımızı gözönünde bulundurarak onların etiklenebileceği hiç bir deterjan ve parfümü kesinlikle kullanmaz.

BİZİ SEÇTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

HABERLERİMİZ

Temizlik haberlerimiz , duyurularımız ve kampanyalarımızı görebilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz...
Manisa Venüs Temizlik size mutlu haberler diler

REFERANSLARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER

Temizlik hizmetlerimizden görüntüler ve profeyonel ekimizi görebilir , değerlendirme yapabilirsiniz...
Sizin için size özel temizlik hizmeti